Ekipe jedinica Zavoda za hitnu medicinsku pomoć (ZHMP) u posljednja 24 sata obavile su 642 pregleda i 160 kućnih posjeta.

Iz ZHMP-a saopšteno je da su na dalje liječenje transportovana 44 pacijenta.

Navodi se da su medicinski timovi ukazali pomoć za jednog pacijenta iz saobraćajnih nezgoda.

Najviše pregleda u posljednja 24 sata, 184, obavljeno je u Podgorici.

U Glavnom gradu obavljena je 41 kućna posjeta, a na liječenje je transportovano 11 osoba.

Tagovi