Saobraćajna policija u Tivtu sprovela je kampanju pojačane kontrole saobraćaja pod nazivom “Motociklisti bezbjedno u saobraćaju“ i tom prilikom sankcionisala više osoba.
“Naime, kontrolisano je 146 vozila i vozača, izdata su 83 prekršajna naloga, oduzeto šest registarskih oznaka”, saopštila je policija na mreži X.
Takođe, kontrolisana su dva operativno interesantna lica.
” Uhapšene su dvije osobe zbog alkohola i psihoaktivnih supstanci, podnijete su dvije prekršajne prijave, dok je 70 vozača i vozila isključeno iz saobraćaja.
🚔 @PolicijaCG OB Tivat sproveli su kampanju pojačane kontrole saobraćaja pod nazivom „Motociklisti bezbjedno u saobraćaju“, tokom koje su ostvareni sledeći rezultati:
✅ Kontrolisano vozila i vozača: 146
📝 Izdato prekršajnih naloga: 83
🚫 Oduzeto registarskih oznaka: 6— Uprava policije Crne Gore (@PolicijaCG) June 23, 2026
(CDM)
