Piše: Luka Tapušković
Znači, 30 godina se boriš protiv režima, osmišljaš planove, proteste, različite načine borbe protiv cjelokupnog sistema koji je kreirao DPS. 30 godina te hapse, upadaju ti u kuću, prebijaju te, čak ti i porodicu maltretiraju, a ti i dalje istrajavaš i tražiš načine da skineš toga sa vlasti. Ne interesuje te žrtva. Cilj je bitniji.
I sad neko tebe optužuje da ti hoćeš da vratiš taj DPS na vlast? Nakon svega? I to te optužuje onaj koji je tvoju borbu posmatrao sa udobnog kauča, gledajući večernji dnevnik. Koliko je to realna priča, razmislite?
E ne može… Imamo i mi neki integritet. A i dalje je nešto trulo u državi Danskoj, i ta trulež će se otkloniti. Sigurni budite.
