Srpski derbi pripao Teu

0

Košarkaši Los Anđeles Klipersa slavili su na gostovanju Sakramentu 121:115, uz zapažene role srpskih reprezentativaca na obije strane. U redovima domaćina, drugu utakmicu zaredom, najefikasniji je bio Bogdan Bogdanović koji je odigrao partiju karijere u NBA ligi postigavši 22 poena (7/11 iz igre, 4/6 za tri), uz zabilježene četiri asistencije i dva skoka za 30 minuta na terenu. Miloš Teodosić se vratio na teren i pobjedi tima iz ,,grada anđela” doprinio sa 10 poena (4/9 iz igre,2/5 za tri), 9 asistencija i jednim skokom za 25 minuta provedenih na terenu.
Za 20. trijumf Klipersa u 41-oj odigranoj utakmici sa 30 postignutih poena najzaslužniji je Lu Vilijams, sa druge strane Sakramento ima skor od 13 pobjeda i 28 poraza.