Sramna igra Partizana, nastavlja se brukanje!

0

Početno gostovanje u Kruševcu fudbaleri Partizana su uspešno prošli, ali su se sapleli u Novom Pazaru. U drugom, vanrednom, kolu srpske Superlige izabranici Sava Miloševića za samo pet minuta ostali su bez trijumfa, koji im je bio nadomak ruke..

Pazarci su vodili od 22. minuta golom Nedeljkovića iz penala, ali je Suma u nastavku pogurao „valjak“ do preokreta. Najpre je u 59. minutu pogodio mrežu domaćina za 1:1, da bi u 70. minutu odlično asistirao Asano, koji je doneo potpuni preokret.

Ipak, kada se očekivalo da crno-beli „zatvore“ meč, potpuno su pali i za samo pet minuta ostali bez ičega. Najpre je Perić u 73. minutu poravnao rezultat, da bi posle velike greške Ostojića, Miltić zatresao sopstvenu mrežu za veliku radost