Jedan navijač Budućnosti, ušao je na teren, u momentu kada su igrači Crvene Zvezde izlazili na parket. Kako se može vidjeti na snimku, on je pljuvao igrače gostujućeg tima, a da niko od policije ili organizatora nije reagovao na to. Ostaje da se vidi kako će reagovati nadležni, nakon ovog snimka, koji treba da brinu o regularnosti takmičenja.

Tagovi