Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Lejton Orijent sa 2:1 u 4. kolu FA Kupa.

Malo je nedostajalo da Mančester siti doživi veliku bruku i da izgubi od trećeligaša u FA Kupu, ali su uspeli da se domognu osmine finala ovog engleskog takmičenja.

Sve je počelo loše po „Građane“, koji su golom Donlija od 16. minuta gubili sa 1:0 i mnogi navijači su se hvatali za glavu od neverice.

Donli je gol postigao sa pola terena i to možete videti na priloženom video snimku, a gol je pripisan Ortegi i vodi se kao autogol.

U drugom poluvremenu, Siti je preko Husanova u 56. minutu uspeo da dođe do izjednačenja, da bi Kevin de Brujne u 79. minutu uspeo da pogodi i donese preokret, pobedu i plasman u naredno kolo.

 

(b92)

Registruj se na meridianbet.me i započni igru uz fantastičnih 100 eura bonusa dobrodošlice!

 

Tagovi