Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Lejton Orijent sa 2:1 u 4. kolu FA Kupa.
Malo je nedostajalo da Mančester siti doživi veliku bruku i da izgubi od trećeligaša u FA Kupu, ali su uspeli da se domognu osmine finala ovog engleskog takmičenja.
Sve je počelo loše po „Građane“, koji su golom Donlija od 16. minuta gubili sa 1:0 i mnogi navijači su se hvatali za glavu od neverice.
Donli je gol postigao sa pola terena i to možete videti na priloženom video snimku, a gol je pripisan Ortegi i vodi se kao autogol.
U drugom poluvremenu, Siti je preko Husanova u 56. minutu uspeo da dođe do izjednačenja, da bi Kevin de Brujne u 79. minutu uspeo da pogodi i donese preokret, pobedu i plasman u naredno kolo.
🚨🏴 GOAL | Leyton Orient 1-0 Manchester City | Donley
LEYTON ORIENT HAVE TAKEN THE LEAD AGAINST MANCHESTER CITY !!!!!!!!!!!!!!!!https://t.co/aL4JkWeUOU
— Tekkers Foot (@tekkersfoot) February 8, 2025
(b92)
Registruj se na meridianbet.me i započni igru uz fantastičnih 100 eura bonusa dobrodošlice!
