Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić primio je danas u Starom dvoru ambasadorku Kraljevine Švedske Aniku Ben David i ambasadora Švajcarske Konfederacije Ursa Šmida.

U odvojenim razgovorima, gradonačelnik je upoznao goste sa najznačajnijim projektima glavnog grada, ukazujući na važnost saradnje Beograda i Srbije sa svim gradovima i državama sveta, saopštio je gradski Sekretarijat za informisanje.

U razgovoru sa ambasadorkom Švedske, sagovornici su se podsetili na više od 100 godina zvaničnih bilateralnih odnosa naše dve zemlje, mada prijateljski kontakti datiraju još iz doba srpskog kralja Milana Obrenovića.

Tagovi