Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić primio je danas u Starom dvoru ambasadorku Kraljevine Švedske Aniku Ben David i ambasadora Švajcarske Konfederacije Ursa Šmida.
U odvojenim razgovorima, gradonačelnik je upoznao goste sa najznačajnijim projektima glavnog grada, ukazujući na važnost saradnje Beograda i Srbije sa svim gradovima i državama sveta, saopštio je gradski Sekretarijat za informisanje.
U razgovoru sa ambasadorkom Švedske, sagovornici su se podsetili na više od 100 godina zvaničnih bilateralnih odnosa naše dve zemlje, mada prijateljski kontakti datiraju još iz doba srpskog kralja Milana Obrenovića.
