Rukometašice Budućnosti remizirale su sa Brestom u gostima

0

Rukometašice Budućnosti remizirale su sa Brestom u gostima 28:28 u drugom meču glavne faze Lige šampiona.

Izabranice Bojane Popović ostvarile su dobar rezultat nakon što su u prvom kolu savladale Borsuiju iz Dortmunda u Podgorici.

Odlično je Budućnost odigrala prvi dio meča, konstantno vodila i uvećavala prednost, pa su Podgoričanke na poluvremenu imale plus sedam, 18:11.

Uspio jer Brest da se vrati u drugom poluvremenu i priđe na minus tri, ali su naše rukometašice uspijevale da održe vođstvo.

Ipak, nastavio je domaći tim sa velikim pritiskom, pa je u samom finišu došao na minus jedan, a onda na dva minuta do kraja i do poravnanja 27:27.

Nevjerovatna situacija desila se u poslednjem minutu kada nije sviran faul nad Jovankom Radičević, a onda je pogodila Popa i dovela domaće do vođstva 28:27.

Ipak, uspjele su Podgoričanke da dođu do gola u posljednjim sekundama preko Radičević za veliki remi.

Novo Popularno
Pobjeda PodgoričankiBudućnost vodila cijelu utakmicu, pa ispustila vođstvo za remi sa Brestom!

17:30

Poruke podrške glumici „Milena, ti si si naša heroina“

17:27

„Neophodno ga je revidirati“Direktor HTP Ulcinjska rivijera: Projekat sanacije Ade Bojane je skup i neisplativ

17:11

Performans povodom dvogodišnjice sječeBratićka u Baru: Stoljetni čempresi su oltar velike građanske borbe

16:58

Pobjeda TotenhemaRutina Sparsa protiv fenjeraša

16:50

Izvještaji iz bolnicaU Nikšiću preminula dva pacijenta, u Beranama šestoro kritično

16:49

Primjer iz okoline Rostova na DonuŠta uradi dovitljivi Rus kad ostane bez zadnje osovine (VIDEO)

16:20

Iskusni napadač na San SiruMandžukić stiže u Milan

16:05

Servirati tople, uz prilog po željiŠnicle u susamu i senfu kojima je teško odoljeti

15:55

„Vrše čistke bez ikakvog obrazloženja“SD: Novoj Vladi je baza osveta, nesigurnost i strah od sopstvene sjenke

15:35

Teniseri nezadovoljniĐoković ispostavio zahtjeve organizatorima Australijan opena

15:25

Premijer saopštio Krivokapić: Pobjeda od 30. avgusta treba da bude ovjerena u Nikšiću