Ugostitelji su se danas, oko 15 sati, okupili na Rimskom trgu u Podgorici kako bi iskazali protest protiv aktuelnih epidemijskih mjera koje ograničavaju mogućnost boravka unutar ugostiteljskih objekta.

Kako su istakli, trenutne mjere uslovljavaju zaposlene u tom sektoru.

Na skupu su istaknuti transparentni sa porukama: „Zašto baš mi“, „Legitimišite se i vi“, „Svi ili niko“, „Vakcina za sve“…

Tagovi