Službenici Regionalnog centra bezbjednosti „Centar“ nastavljaju sa dobrim rezultatima na rasvjetljavanju krivičnih djela iz oblasti imovinskog kriminaliteta te su pripadnici Odjeljenja bezbjednosti Podgorica – Stanice kriminalističke policije za suzbijanje imovinskog kriminaliteta rasvijetlili sedam krivičnih djela i lišili slobode jedno lice.
Sumnja se da je lice A.I.(36) izvršio sedam krivičnih djela teška krađa na štetu šest lica u toku januara, februara i marta ove godine kada je sa terethih motornih vozila marke Mercedes, MAN i Iveco, otuđio 17 akumulatora i sa pet motornih vozila naftu.
On je po nalogu postupajućeg tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici lišen slobode.
Policijski službenici Odjeljenja bezbjednosti Podgorica preduzimaju kontinuirane mjere i radnje na podizanju nivoa bezbjednosti u Glavnom gradu i zaštiti imovine građana.
