Još jedan požar podmetnut je u Podgorici. Ovaj put gori Malo brdo, a prema nezvaničnim informacijama neke kuće su ugrožene.

Gradonačelnik Podgorice Ivan Vuković na svom tviteru istakao je da je nepoznata osoba pokušala da podmetne požar na Malom brdu.

Gradonačelnik je istakao i da je sve to urađeno dok gradske službe motre na Goricu i Ljubović.

– Dok naše kolege danonoćno čuvaju Goricu i Ljubović, neko je „iskoristio priliku” i podmetnuo požar na Malom brdu. Služba zaštite je već na terenu. Samo zbog funkcije koju pokrivam, ne mogu napisati ono što trenutno mislim i osjećam. Nadam se efikasnoj reakciji policije – poručio je gradonačelnik.

Podsjećamo, u proteklih par dana uhapšeno je nekoliko osoba osumnjičenih za podmetanje požara u Podgorici i Nikšiću.

Tagovi