Podjela bodova Monce i Kremonezea

0

Fudbaleri Monce i Kremonezea odigrali su neriješeno (1:1) u prvoj subotnjoj utakmici 27. kola Serije A.

Domaća ekipa je u protekle tri utakmice osvojila pet bodova i sa 34 trenutno je 12, dok je tim iz Kremone pretposlednji sa 13 bodova i samo teoretskim šansama da obezbijedi opstanak u nakvalitetnijem takmičenju na Apeninima.

Ekipa iz Kremone je povela u 62. minutu golom Danijelea Čiofanija, petog u sezoni, a izjednačio je Karlos Ausugsto sedam minuta kasnije.

Monca u sledećem kolu dočekuje Lacio, a Kremoneze će na svom terenu igrati sa Atalantom, koja se bori za plasman u Ligu šampiona.

Rezultati – petak: Sasuolo – Specija 1:0 (0:0) /Berardi 71p/, Atalanta – Empoli 2:1 (0:1) /De Ron 58, Hojlund 86 – Ebuehi 44/, subota: Monca – Kremoneze 1:1 (0:0) /Karlos Augusto 69 – Ciofani 62/, 18: Salernitana – Bolonja, 20.45: Udineze – Milan; nedjelja od 12.30: Sampdorija – Verona, 15: Fiorentina – Leće, Torino – Napoli, 18: Lacio – Roma, 20.45: Inter – Juventus.