Plavo-bijeli bacili petardu na Jezero

0

Fudbaleri Budućnosti savladali su jezero 5:1 u drugom kontrolnom meču u okviru priprema za proljećni dio sezone.

Tim Mladena Milinkovića kontrolisao je utakmicu svih 90 minuta, stvarao je šanse i igrao dopadljivo, a posebno je to bilo izraženo u prvom poluvremenu kada su postigli četiri gola – Balša Sekulić je poentirao u 25, 36. i 42. minutu, dok je Vladan Adžić pogodio u 30. minutu.

Drugi dio je završen rezultatom 1:1, Jezero je postiglo gol u 55. minutu, da bi plus četiri vratio Ivan Bojović deset minuta kasnije.

Moram da priznam da su momci odlično odradili trening utakmicu. Sjajna igra i zalaganje dobijaju posebno na značaju znajući da su predthodni dani bili veoma naporni za prvotimcePrvo poluvrijeme je bilo intezivno, taktički dosta dobro i sigurno da možemo da budemo zadovoljni i realizacijom uprkos tome što smo imali još šansi za pogodak“, rekao je pomoćnik Vladan Savić, koji dodaje da je zadovoljan kakav su posao odradili mlađi igrači:

Drugo poluvrijeme su odigrali uglavnom mlađi igrači, kod kojih se osjetio i primjetio umor, jer se mnogi od njih po prvi put susreću sa zahtjevnim i teškim pripremama. Bilo kako bilo, odradili su korektno svoj posao, tako da smo u suštini zadovoljni današnjim izdanjem i već od sjutra nastavljamo po planu i programu“, poručio je Savić.

Dan prije puta za Antaliju plavo-bijele čeka treća prijateljska utakmica, a protivnik je Arsenal iz Tivta na Kampu u 13.00 sati.