Partizan sa prvog mjesta čeka vječiti derbi

0

Na pobjedu Crvene zvezde u Bačkoj Topoli, Partizan je odgovorio pobjedom protiv Železničara. Crno-beli su u Humskoj slavili sa 3:1 i zadržali bod prednosti u odnosu na vječitog rivala.

Čitav posao oko osvajanja tri boda, izabranici Igora Duljaja završili su u prvom poluvremenu. Partizan je poveo u 7. minutu – nakon centaršuta Kalulua, mrežu gostiju pogodio je Baždar.

Izjednačio je Hajdin u 20. minutu, ali je samo devet minuta kasnije Partizan vratio prednost.

Na asistenciju Baždara, Natho je pogodio za 2:1. A onda je, u 35. minutu, stigao i treći gol. Baždar je srušen, sudija u prvom trenutku nije dosudio kazneni udarac, ali je na intervenciju iz VAR sobe pokazao na bijelu tačku. Siguran realizator bio je Natho.