Vladimir Orlić, potpredsjednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke, osudio je kukavički napad na Milana Kneževića

– Najoštrije osuđujem sramni, kukavički napad na Milana Kneževića, predsednika Demokratske narodne partije i jednog od lidera Demokratskog fronta, istaknutog borca za prava i interese srpskog naroda u Crnoj Gori.

Ovaj čin huliganskog beščašća i ljudske bede još jedan je užasni primer antisrpske histerije, terora kojem su hrabri i časni izloženi isključivo zato – što se bore za Srbe.

U toj borbi časni imaju i imaće – podršku svog srpskog naroda. A kukavicama koje ih vređaju na nacionalnoj osnovi i fizički nasrću, zna se – tragovi će doveka da smrde nečoveštvom – izjavio je Orlić.

Tagovi