Biljana Stojković iz koalicije „MORAMO“ izjavila je da joj je drago što predsjedniku Srbije Aleksandru Vučiću nije lako.

– Vučić je pritjeran uz zid, trpi pritiske i sa Zapada i sa Istoka zbog sankcija i Kosova (i Metohije). On je satjeran u ćošak! Imam utisak da mu nije lako, što me baš briga, čak mi je i drago što mu nije lako – kazala je Stojković na TV Nova S.

 

Tagovi