Nekadašnjeg šefa kabineta predsjednika Crne Gore Filipa Vujanović, Ivana Lekovića, danas je nova Vlada izabrala za ambasdora Crne Gore u Luksemburgu.
Ovo je još jedno izigravanje narodne volje. Inače Leković je za vrijeme vladavine DPS-a bio ministar u susjednoj državi Belgiji.
Ministar Radulović ovih dana pokazuje da smjene DPS kadrova ne da nisu dobrodošle u novoj Vladi, nego se svi čelni ljudi bivšeg režima unaprjeđuju i postavljaju na bitne funkcije.
Da li će novi ambasador u Luksemburgu pomagati dijaspori da dođe na glasanje i time obezbjedi većinu DPS-u ili će se pak boriti za njihova prava da se ne izbrišu iz biračkog spiska?
Mada šta i očekivati od ministra Radulovića, koji je i sam dugo godina bio dio DPS- ovog sistema.
