Plužinska policija uhapsila je Nikšićanina N.L. (35) zbog vožnje u pijanom stanju.

„Policijski službenici su lišili slobode i N.L. (35) iz Nikšića, koji je upravljao vozilom marke „VW Polo“, bez registarskih oznaka, pod dejstvom alkohola u organizmu u koncentraciji od 2,15 g/kg“, saopštili su iz Uprave policije (UP).

Nikšićanin je u zakonskom roku priveden sudiji za prekršaje.

Tagovi