Do 17 časova na lokalnim izborima u Nikšiću je glasalo 78 odsto upisanih birača, saopštio je predsjednik OIK-a Rade Perišić.
CeMI javlja da je do 17 sati glasalo 77.8 odsto birača.
Do 15 časova izlaznost je prema tvrdnjama OIK Nikšić bila 70 odsto.
Tačno u sedam sati jutros otvoreno je svih 138 biračkih mjesta u Nikšiću na kojima 58.800 punoljetnih stanovinika ima pravo glasa za lokalni parlament.
Budućnost pobjeđuje, DPS je prošlost!
