Natho režirao preokret pod Bagdalom

0

I crno i belo. Fudbal užasan, rezultat izvanredan. Kako je igrao, sjajno je prošao Partizan u Kruševcu. Brine navijače kako izgleda na početku nove sezone, ali ih raduje što u Beograd nosi tri boda.

Utakmicu koja se neće pamtiti po smislenim potezima, već po velikoj nervozi, crno-beli su prekinuli razočaravajuću seriju loših rezultata protiv Napretka i „Operaciju Titula“ počeli preokretom – 3:1.

Prva tri boda na startu trke Parnom valjku je obezbedio Bibars Natho. Izgleda da se Izraelac najteže miri sa statusom viceprvaka, nudio je tokom pripremnog perioda signale da želi trofej, a uvodni korak na tom putu napravio je asistencijom Lazaru Markoviću na startu drugog poluvremena i pogotkom sa penala pet minuta pre kraja.