Mornarova dominacija protiv Zvezde, Barani se približili plej-ofu!

0

Odličnu utakmicu odigrala je ekipa Mihaila Pavićevića, od prvog do posljednjeg minuta bila dominantna i došla do velike pobjede u borbi za plej of.

Mornar je prvu četvrtinu dobio rezultatom 20:9 i tada se vidjelo da Barani izgledaju znatno bolje večeras, nošeni odličnim Urošem Lukovićem.

Nastavljena je dobra igra Mornara i u drugom periodu, Zvezda je tek sporadično prijetila, a Barani su na veli odmor otišli sa prednošću 39:23.

U trećoj četvrtini Mornar je ostvario i rekordnih plus 22, a Zvezda je preko Berona u finišu posljednjeg perioda uspjela da izbjegne težak poraz.

Barani su sada poravnati na tabeli sa Zvezdom i Cedevita Olimpijom. Sve tri ekipe imaju po 12 pobjeda i sedam poraza. Budućnost ima dva poraza manje, a lider Partizan tri.

Barsu ekipu do pobjede je vodio odlični Luković sa 23 poena, Džejkob Pulen je dodao 13, a Ajzea Vajthed 10.

U Zvezdi se istakao Džejkob Pulen sa 22 poena, a Bili Beron je imao 16.