Još jedna navodna poruka odbjeglog Miloša Medenice upućena direktoru policije Lazaru Šćepanovića pojavila se večeras na X mreži.“Velika podrška za direktora policije Lazara Šćepanovića u emisiji ” Načisto” uz poruku o moj direktore nemoj molim te da podneseš ostavku. Ako je podneseš ili te smijene obećavam da ću da se predam”, navodno je kazao Medenica.
Policija se povodom, ove četvrte po redu poruke objavljene na nalogu “@Istina134696” nije još oglasila.
Medenici je 28. januara, nakon izricanje presude od 10 godina i dva mjeseca zatvora sutkinja Vesna Kovačević odredila pritvor zbog opasnosti od bjekstva. Nakon toga, pripadnici policije nijesu pronašli Medenicu na kućnoj adresi. Za njim je raspisna crvena Interpolova potjernica.
Jadne drzave kad bjegunci podrzavaju direktora policije i njegov ne-rad ili neznanje!
Kad je politika ispred struke kuku nama s vama! pic.twitter.com/QN17D4sJY8— Istina (@Istina134696) February 5, 2026
(CDM)

SVE TO RADE DRPSOVCI IZ ANB PO NALOGU RICENA
Ahahaha ovaj Milos je kralj!
Lazar je čist,ovo je omogućio sud!
Niko nije čist…svi su u živom blatu partijskih teritorija,jer države nema,samo interesi fotelja i računa.