Milojević je pobjedom vratio na klupu kluba iz Ljutice Bogdana

0

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Voždovac na stadionu „Rajko Mitić“ sa 2:1 u utakmici 20. kola Super lige Srbije.

Igrači šampiona Srbije pokazali su dosta oscilacija u igri, ali je za njih najbitnije da su proljeće otvorili pobjedom i ostali na korak iza Partizana.

Nakon dvadesetak minuta igre bilo je 2:0 za domaćina. Prvo je pogodio Milan Rodić, a potom i Piter Olajinka.

Činilo se tada da će „crveno-beli“ upisati ubjedljivu pobjedu, međutim, nisu uspjeli da pronađu put do trećeg pogotka.

Čak šta više, Voždovac je u nastavku igrao dobro i u 86. minutu smanjio. Šutirao je Mihajlo Nešković sa dvadesetak metara, pogodio je Aleksandra Dragovića u glavu i lopta je prevarila Popovića za 2:1.

Ipak, domaći su sačuvali prednost, pa je Vladan Milojević povratak na klupu kluba iz Ljutice Bogdana obilježen trijumfom.