Milinković: Po prikazanoj igri smo mogli samo da čestitamo protivniku

0

Fudbaleri Budućnosti u Pljevljima poraženi prvi put nakon devet utakmica. Plavi međutim kao da su i dalje u zimskom snu. U prva dva kola proljećnog dijela sezone nisu pružali partije kakve se od njih očekuju. Ispustili su u derbiju sa Dečićem dva gola prednosti, dok su juče neočekivano poraženi od Rudara sa 0:3 u Pljevljima.

Prije svega, čestitam Rudaru na zasluženoj pobjedi i želim im puno sreće u nastavku prvenstva. Znali smo, a i govorili prije utakmice, da pozicija na tabeli i dosadašnji rezultati ne oslikavaju kvalitet Rudara i to smo – nažalost – osjetili na svojoj koži“, rekao je šef stručnog štaba Budućnosti, Mladen Mililnković.

Lozničanin poručuje da njegovi izabranici nisu ni zaslužili više.

Nismo bili ubjedljivi, to malo šansi što smo stvorili nismo uspjeli da realizujemo, tako da možemo samo da čestitamo protivniku“.

Budućnost će danas izgubiti prvo mjestu ukoliko Dečić savlada Petrovac.

Iskreno, nismo se nadali početku kakav smo imali u uvodna dva kola. Mislio sam da taj rezultat iz prvog kola neće ostaviti posledice na ekipu, ali očigledno je da sam se prevario. Dosta su nas poljuljala dva izgubljena boda protiv Dečića nakon sjajne igre u prvom poluvremenu, ali na nama je da se što prije vratimo u normalu i pobjedama, jer samo tako možemo ostvariti svoje ciljeve“, jasan je Milinković.

Popravni će šampioni imati u seriju kada na stadion pod Goricom dolazi neugodno Jezero.