Socijaldemokrate su postale predvodnik opozicije u parlementu, i po prvi put nijesu krenula putem Demokratske partije socijalista koji bojkotuju parlament, poručio je poslanik Demokrata Vladimir Martinović.

„Sa gospodinom Mugošom imam namjeru da vodim akademsku raspravu. SD je u parlamentu, i to je pohvalno.  Sjetimo se svi nakon izbora u Nikšiću, kada bi poslanici DPS u potpunosti zanemarili učešće SD-a na tim izborima, pa su taj rezultat predstavili kao svoj. Zapravo su bili koalicioni partneri sa LP, komitskim pokretima i SD-om. Smatram da to nije politički korektno, Drago mi je što SD učestvuje u radu parlamenta, i da su na sjednicama odbora što prisustvuju i daju predloge“, ocijenio je Martinović.

Tagovi