Poslanik Demokrata Vladimir Martinović je na svom Tviter nalogu prokomentarisao poziv  građana na vakcinaciju  od strane bivšeg  direktora Kliničkog centra Jevta Erakovića.

„Samo me zanima da li je u hotelu „Onogošt“ bilo prisutno čojstvo i razboritost kod funkcionera i aktivista DPS-a koji su se tamo okupljali uprkos mjerama?“, napisao je Martinović.

Tagovi