Mreža za afirmaciju nevladinog sektora saopštila je da očekuje da će potpredsjednik Vlade Dritan Abazović prijaviti put u Dubai, jer je riječ o, kako su naveli, poklonu većem od 50 eura.

“Očekujemo da će Abazović prijaviti poklon veći od 50 eura – put u Dubai, koji je platio vlasnik Porto Montenegra”, naveli su iz MANS-a na Twitteru.

Abazović je nedavno kazao da njegov put u Dubai nije bio vezan za vladu i koštao je nula eura.

Tagovi