Predsjednik Nove srpske demokratije, Andrija Mandić, čestitao je Božićne praznike patrijarhu srpskom Porfiriju, mitropolitu crnogorsko-primorskom Joanikiju, arhijerejima i svim vjernicima Srpske pravoslavne crkve. On je poželio da veliki dan Hristovog rođenja okrijepi sve u ovim teškim vremenima velikih izazova kada je cijeli svijet na mnogobrojnim iskušenjima.
“Rođenjem Bogomladenca Hrista, počelo je novo doba koje je zauvijek promijenilo čovječanstvo. Borba za pravoslavne svetinje je neprestana i stalno sa sobom nosi potrebu hrišćanske istrajnosti. Neprijatelji naše vjere i majke Crkve ne miruju i traže svaki povod za nove napade na časni krst, monaštvo i sveštenstvo“, navodi Mandić.
Predsjednik NSD se zahvalio Irineju na podršci, razumijevanju i strpljenju u borbi naroda za svetinje, a Joanikiju na dostojnom čuvanju trona Sv. Petra Cetinjskog.
Mandić se, takođe, zahvalio i episkopu budimljansko-nikšićkom Metodiju na revnosnoj službi u korist svoje pastve.
On je istakao da srpski narod dočekuje Božić jedinstveno, kao što je na litijama zajednički i dostojanstveno odbranio svoju Srpsku pravoslavnu crkvu, običaje i pretke.
“Nadam se da će Gospod nagraditi naš stradalni narod na Kosovu i Metohiji, Republici Srpskoj, Srbiji i svim krajevima gdje žive Srbi za sve što su učinili kad je bilo najteže za braću u Hristu na prostoru Crne Gore“, kazao je Mandić.

Daj Bože da se Srbi slože!
Daj Bože da se Srbi slože!
🙏🙏🙏
🙏🙏🙏
Nazdravlje Badnji dan!
Nazdravlje Badnji dan!
Samo složno!
Samo složno!
Mandiću, sve najbolje!
Mandiću, sve najbolje!
Nazdravlje Andrija.
Nazdravlje Andrija.
Zdravo bioo mandićuuu!
Zdravo bioo mandićuuu!
Neka bude borba neprestana!Mandiću neka te Bog čuva i sve srbe ma gdje bili!
Neka bude borba neprestana!Mandiću neka te Bog čuva i sve srbe ma gdje bili!
Srbi su stalni na udaru svjetskih moćnika.Srbin je najjači kad se bori za slobodu!S vjerom u Boga!Živjelo naše milo srpstvo!
Srbi su stalni na udaru svjetskih moćnika.Srbin je najjači kad se bori za slobodu!S vjerom u Boga!Živjelo naše milo srpstvo!
Majka crkva, majka crkva… Sta kukas stalno za crkvom. Imas li neki svoj politički program? Ili ti je crkva jedina uzdanica?
Majka crkva, majka crkva… Sta kukas stalno za crkvom. Imas li neki svoj politički program? Ili ti je crkva jedina uzdanica?
VAISTINU SE RODI, IZ PRKNA BRITANSKE AMBASADE KRIVI I JOANIKIJE. AMIN… Oprosti Bože na današnji dan. Pogledaj ovoga foteljama, biznismena i ANB saradnika evo 20 godina….
VAISTINU SE RODI, IZ PRKNA BRITANSKE AMBASADE KRIVI I JOANIKIJE. AMIN… Oprosti Bože na današnji dan. Pogledaj ovoga foteljama, biznismena i ANB saradnika evo 20 godina….
Ovaj izdajnik ne patise. On nam cestita Bozic!On koji je citav politicki zivot pomagao Djukanovica. Da je to uradio Knezevic ili Bulajic onda bih bio zadovoljan. Ovog vjecitnog gubitnika prezirem. Nije dostojan funkcije koju obavlja.
Ovaj izdajnik ne patise. On nam cestita Bozic!On koji je citav politicki zivot pomagao Djukanovica. Da je to uradio Knezevic ili Bulajic onda bih bio zadovoljan. Ovog vjecitnog gubitnika prezirem. Nije dostojan funkcije koju obavlja.