Gimnazija „Stojan Cerović“ u Nikšiću jutros je evakuisana zbog dojave o postavljenoj bombi, koja se nakon provjera ispostavila kao lažna, potvrđeno je portalu Adria.
Dojava je upravi škole stigla putem mejla, nakon čega su učenici i nastavno osoblje evakuisani, u skladu sa bezbjednosnim procedurama.
Policija je pregledala prostorije, a nakon provjera utvrđeno je da je dojava bila lažna i da nema opasnosti.
Nakon završetka provjera učenici su vraćeni na nastavu.
(Adria)
