Predsjednik Vlade Zdravko Krivokapić reagovao je na navode jednog od lidera Demokratskog fronta, Andrije Mandića, poručujući mu opet pravi štetu srpskom narodu u Crnoj Gori, te da srpski narod nije njegova prćija.
Premijer je naglasio i da nije sinoć mogao da glasa zajedno sa Demokratskom partijom socijalista, jer nije dio Skupštine, već Vlade, zamolivši Mandića da mu on ne govori o crkvi.
Krivokapić koji neće da povuče odluku o protjerivanju srpskog ambasadora, koji razmjenjuje čestitke sa predstavnicima lažne drža Kosovo, danas soli narodu pamet, predstavljajući se kao zaštitnik srpstva. Premijerovim gafovima nema kraja.
