Poslanik Demokrata Momo Koprivica kazao je u izjavi za „Dan“ da je ta partija spremna na dogovor unutar vladajuće većine.
Naime, on je kazao da će se Demokrate kao i do sada oglasiti i prisustvovati sastanku parlamentarne većine za koji se smatra da bi trebao da bude krajem mjeseca.
„Svakom sastanku do sada smo se odazvali. To se neće promijeniti“, rekao je kratko Koprivica.
Takođe, prema nezvaničnim informacijama, sastanku parlamentarne većine bi ovaj put trebalo da prisustvuje i premijer Zdravko Krivokapić.
