Predsjednik DNP-a i jedan od lidera DF-a Milan Knežević prokomentarisao je današnje izjave predsjednika Crne Gore u kojem napada predsjednika Srbije Aleksandra Vučića.

Knežević je upitao Đukanovića da ako su Srbija i Vučić takvi monstrumi zašto onda sestru i sestrića i ostale prvofamilijaše ne skloni iz jazbine velesrblja. već ih pušta da  tuguju i venu za Crnom Gorom po Vračaru i Beogradu na vodi?

„Jesi li to od tuge za njima počeo da puštaš brkove?“, upitao je Knežević.

Tagovi