Stanovnici Gornje Gorice i juče su na 15 minuta u 15 časova blokirali Nikšićki put u znak protesta tražeći da im se obezbijedi saobraćajni priključak na novi bulevar koji se radi kroz naselje.

Trenutnim projektom priključak nije predviđen, pa su primorani da kruže kroz naselje.

Nadležnima predlažu da na raskrsnici ulica Branka Deletića i Đura Jakšića sagrade kružni tok ili postave semafore.

Ukoliko im ne izađu u susret svakodnevno će blokirati Nikšićki put.

 

(Dan)

Tagovi