Aleksandar Vučić, predsjednik Republike Srbije, i najbolji teniser svijeta, Novak Đoković, održaće sastanak u četvrtak, 3. februara.
Predsjednik Srbije će se sastati sa liderom ATP liste i osvajačem 20 grend slem titula u deset časova.
Sastanak će se održati u zgradi Generalnog sekretarijata predsjednika Republike.
Potvrda je stigla iz Kabineta predsjednika Srbije, a medijima će biti omogućeno tonsko snimanje uvodnih obraćanja Vučića i Đokovića.
(Novosti online)

😄😄😄😄😄😄 Novak poslednja nada odlazećeg režima.