Građani Nikšića samoinicijativno su izašli vozilima na ulice da proslave pobjedu na izborima 14.marta.

Bez stranačkih obilježja, ali sa trobojkama i državnom zastavom stotine automobila slilo se iz pravca Vidrovana i Župe nikšićke u gradske ulice i bulevare.

Na kamionima, i drugim četvorotoškašima energija mladosti prati DPS vlast u ovom gradu u prošlost.

Tagovi