Ispred crnogorske Ambasade u Beogradu okupili su se građani koji protestuju zbog odluke premijera Zdravka Krivokapića da pokrene razrješenje ministra pravde i ljudskih i manjiskih prava Vladimira Leposavića. Srpski mediji današnji potez premijera nazivaju “sramnim”.

 

U Knez Mihailovoj ulici okupilo se nekoliko nezadovoljnih građana, koji su iskazali svoje nezadovoljstvo glasnim skandiranjem ali i bacanjem dimnih bombi.

Kako pišu srpski mediji, dim je iznenadio i uplašio Beograđane, koji su pobjegli u obližnje radnje i uličice.

Tagovi