Gojković: Velika razlika u kvalitetu, nemam šta da zamjerim igračima

0

Vaterpolisti Crne Gore poraženi od Španije u četvrfinalu Svjetskog prvenstva u Dohi (15:12).

Selektor Vladimir Gojković izjavio je posluje duela da je razlika u klasi presudila.

“Vidjela se ta razlika. Oni su, pored svog tog individualnog i kolektivnog kvaliteta koji imaju, imali i četiri dana pauze. Vidjelo se da su u duelu jači. Opet smo imali loše otvaranje utakmice, dvije-tri utakmice zaredom, ali sam iskreno na 8:7 vjerovao da smo se vratili… Ta loša realizacija sa igračem više, prije svega u trećoj četvrtini, mislim da je otvorila napad Španiji da riješi utakmicu. Međutim, za razliku od meča sa Srbijom, u četvrtoj četvrtini smo pokušali da se vratimo, borili smo se da vratimo rezultat i postignemo dva brza gola… Nemam šta da zamjerim. Svako od igrača je želio ovo polufinale više nego što ja mogu željeti za njih“, rekao je Gojković, pa dodao:

„Sad da se okrenemo onome što dolazi i da probamo da odigramo te preostale dvije utakmice na najbolji način”, zaključio je Gojković.