Verujem u ono što će u narednom periodu biti odluka Srbije, rekao je predsednik Izvršnog odbora Srpske napredne stranke Darko Glišić, komentarišući pitanje da li veruje u ono što naše rukovodstvo radi po pitanju pritisaka koji su sve jači na Srbiju.
Glišić je istakao da je siguran da će uspeti da se sačuva mir i stabilnost u zemlji.
„Verujem u ono što će u narednom periodu biti odluka Srbije. Mi treba da gledamo svoja posla, ne tuđa. Naš interes, a to je mir, stabilnost, razvoj i nastavak projekata. Želimo da nam rastu plate i penzije, siguran sam da će do toga doći uz podršku koju je predsednik dobio“, rekao je Glišić.
Kako je naglasio, pritisci su i do sada bili veliki, a dodao je i da su pojedini mediji 24 sata linčovali Vučićevu porodicu.
„Uprkos svemu tome, on je 5 godina vodio državu samo unapred. Lako je bilo opravdati se u uslovima u kojima nečega neće biti i da nešto neće moći. Bilo je mnogo okolnosti koje bi opravdale izgovore, međutim, on je tražio načine kako da uprkos svemu razvije državu i napravi zemlju u kojoj je lepo i pristojno živeti“, rekao je Glišić.
Dodao je da je Vučić u tome uspeo, i zato je, kako je rekao, dobio toliko glasova.
Glišić je rekao da je Vučić svojim radom podigao stranku do neviđenih visina, i da u to nema sumnje.
„Srpska napredna stranka je najveća stranka, i ima i najveću odgovornost. Dešava se ponekad da mora da dođe do osveženja u redovima stranke. Imali smo stalno tu vrstu osvežavanja i promena, dovođenja ljudi za koje smatramo da mogu da doprinesu“, rekao je Glišić.
Kako je rekao, stalno se dovode ljudi koji treba da budu podmladak i da slede ono što je do sada urađeno.
Glišić je rekao da postoje ljudi koji nemaju nikakvu odgovornost u redovima opozicije. Kako je rekao, neki su sa 3 posto osvojenih glasova sebe proglasili pobednicima.
„Kada bi njihova politika došla na vlast, ona bi dovela da Srbije ne bi bilo u roku od 48 sati. Mogli bi da stavimo katanac na državu, a posledice bi bile vekovne“, rekao je Glišić

Dovoljno je proći samo jednim gradom selom auto putem i videti koliko je naš predsednik Vučić i Srpska napredna stranka uložila trud rad volju a kao nagrada je zaista bolja budućnost svih nas građana
Vučić se nije žalio i psovao i kukao i pljuvao, kao opozicija. Čovek lepo radi, neka pričaju drugi, o njemu će pisati istorija
Komunjarska botino ne rise !
Srbija na celu sa predsednikom Vucicem na dobrom je putu!
Srbija će biti još jača i stabilnija u novom Vučićevom mandatu jer on ima odgovornost I snagu za rešavanje problema koji nam pritiskaju zemlju.
Apsolutno se slazem. Srbija nije nikada u istoriji imala ovako snaznu i jaku stranku. Sve pohvale za SNS