Svi u Mercedesu su sa nestrpljenjem čekali početak testova kako bi se vidjelo da li su glavni problemi koje su imali sa W13 otklonjeni.
“Lijepo je biti ponovo na stazi. Prikupili smo dosta podataka i prošli smo kroz naš program. Pouzdanost je isto bila dobra i to je doprinijelo velikoj kilometraži. Za sve to su zaslužni sjajni ljudi koji rade u fabrikama u Brekliju i Briksvortu. Moramo da nastavimo ovim tempom i da se fokusiramo samo na sebe. Nemoguće je sada reći kako stojimo, ali ćemo steći neki utisak u narednim danima”, izjavio je Hamilton.
Test u Bahreinu se nastavlja danas.
(pole position)
