Protiv operativno interesantnog lica iz Bijelog Polja M. M. i njegove firme „M.M.T“ d.o.o. Bijelo Polje podnijeta je krivična prijava zbog protivpravnog zauzimanja zemljišta.

Kako su naveli iz Uprave policije, službenici Regionalnog centra bezbjednosti „Sjever“ – Odjeljenja bezbjednosti Bijelo Polje su procesuirali ovaj slučaj u okviru kontinuiranih planskih aktivnosti usmjerenih na očuvanje bezbjednosti i suzbijanje svih oblika kriminaliteta, sa posebnim akcentom na borbu protiv nelegalne gradnje i zaštitu državne imovine, te krivične prijave podniijeli bjelopoljskom Osnovnog državnom tužilaštvu.

„Pravno lice i OIL koji je odgovorno lice u ovom pravnom licu su, kako se sumnja, protivpravno zauzeli zemljište u naselju Gornje Loznice – Opština Bijelo Polje, koje je vlasništvu države Crne Gore, na kojem su potom, tokom marta ove godine, bespravno i bez odobrenja nasuli veću količinu zemljano – kamenog materijala, nakon čega su na istoj parceli protivpravno izgradili i potporni zid“, kazali su u saopštenju.

 

Tagovi