Evrokup: Partizan prosuo 10 razlike u Badaloni

0

Šteta, šteta… Imao je Partizan odličnu priliku da trijumfalno krene sezonu pobedom nad Huventudom u Badaloni, vodio je sa 10 poena na ulasku u poslednju četvrtinu, ali mu ni to nije bilo dovoljno da na pravi način otvori sezonu.

Huventud je u poslednjih 10 minuta uspeo do preokreta i na kraju je rezultat glasio – 85:82. Uz čudan kriterijum suđenja u samoj završnici. Morao je svakako Partizan sve ranije da privede kraju. Imao je tokom utakmice i 15 razlike…

Bilo je i dobrih i loših elemenata, nije sramota izgubiti od Huventuda u Badaloni, ali ovakva šansa za „brejk“ u ovakvoj grupi Evrokupa se ne ukazuje često. I umesto sa 1:0, Partizan je krenuo sa 0:1 posle lošeg finiša utakmice. Pokušavao je Šćepanović u tim momentima da probudi ekipu tajm-autima, ali mu ni to nije pomoglo.