Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik iznio je novu reakciju na društvenoj mreži X povodom telefonskog razgovora sa liderom SDA Bakirom Izetbegovićem.

– Tokom „nervoznog“ telefonskog poziva ja sam se smijao, a Bakir Izetbegović se nemušto branio i pravdao na način da nije rekao ni „da“ ni „ne“, nekim uopštenim floskulama. Ni u jednom trenutku nije uspio objasniti izrečeno sinoć, kad je pozvao da me sklone nekom silom – napisao je Dodik, pa dodao:

– Umjesto preuzimanja odgovornosti za izrečene riječi, svjedočio sam pokušajima relativizacije i izbjegavanja suštine prijetnji. Zbog toga moj stav ne samo da ostaje isti, već sam nakon ovog razgovora još uvjereniji da je ono što je izrečeno u emisiji bilo veoma jasno i nedvosmisleno. Drago mi je da sam štetočina njihove politike – naveo je Dodik.

Tagovi