Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je sve teže razumjeti stavove Delegacije Evropske unije u Bosni i Hercegovini.
„Ko je ugrozio teritorijalni integritet i suverenitet BiH? Zašto nama upućujete to pitanje? Pitanje postavite sebi“, rekao je Dodik u današnjoj izjavi.
On je dodao da su očekivali da EU poštuje Ustav i suverenitet BiH, ali da su se, kako ističe, prestali nadati u takvu vrstu poštovanja.
„Očekivali smo da EU poštuje Ustav i suverenitet BiH. Prestali smo se nadati“, poručio je Dodik na mreži Iks.
Све је теже разумјети ставове Делегације ЕУ у БиХ.
Ко је угрозио територијални интегритет и суверенитет БиХ?
Зашто нама упућујете то питање?
Поставите га себи.
Очекивали смо да ЕУ поштује Устав и суверенитет БиХ.
Престали смо се надати.— Милорад Додик (@MiloradDodik) August 23, 2025

Aufiderzen barabo,mrs,mrs iz moje avlije!!!!!
Tvoje avlije, jado? Nista nisi naucio iz istorie.
Zato ste ti i tvoja istomisljenici zaglibili u g…..
Niste „ni tamo ni ‘vamo“.