Odgovorni ljudi daju i odgovorna rešenja za naš grad. Danas smo na Podima, u gradskom naselju u kojem smo uspjeli u prethodnom mandatu da napravimo veliki broj značajnih, infrastrukturnih projekata, kojima je velikoj mjeri unaprijeđen život naših sugrađana u ovoj Mjesnoj zajednici, kazala je Danijela Đurović iz koalicije Za budućnost Herceg Novog i Boke.

Ona je istakla da je urađeno preko tri kilometra kanalizacije u svim naseljima.

„Takođe, uspješno smo realizovali jedan od najvažnijih projekata za Pode, a to je izgradnja skoro četiri kilometra javne rasvjete i to od kružnog toka u Meljinama pa sve do naselja Rusmani, sa preko 106 rasvjetnih tijela“, navela je Đurović i zaključila da pokazujemo da smo odgovorna i dosledna vlast i da ćemo i u narednom periodu ispunjavati sve ono što smo obećali građanima Herceg Novog.

Tagovi