Piše: dr Ljiljana Đurašković,nekadašnja poslanica u Skupštini Crne Gore

Da li postoji mjerna jedinica za Život jedne žene u Crnoj Gori,ili smo postali društvo nirvane,nezainteresovanosti za tuđu bol i patnje? Dokle….???

Prijavljivano je nasilje,prijavljivana opasnost od smrtnog ishoda,od nasilja,ali se nema kad.Važno je da vidimo ko je komita ,a ko četnik,ko će biti nestranačka ličnost u Vladi.

Da li pokopanih 20 nevinih ljeta i osmjeha drage Šejle mogu dati odgovor na to?

Pogni glavu Crna Goro ,pokloni se nevinoj žrtvi i traži oproštaj!

Tagovi