Di Marija povrijeđen: Preskače mečeve sa Sampdorijom i Romom

0

Početak kao iz snova: prvi gol za Juventus u novoj sezoni postigao je novajlija Anhel di Marija. A, poslije toga je Argentinac uradio ono zbog čega su svi pozdravili njegov dolazak: nesebično je asistirao Dušanu Vlahoviću za pogodak za 3:0 protiv Sasuola.

Ali, sredinom drugog poluvremena, u 66. minutu, Di Marija je izašao iz igre, zamijenio ga je Fabio Mireti. Dan kasnije ispostavilo se da se Argentinac povrijedio i da će morati na pauzu. Taman kada mu je krenulo, a sa njim i Juventusu…

Prema saopštenju kluba, Anhel di Marija je jutros bio na ispitivanjima u medicinskom centru i tamo je konstatovana povreda primicača lijeve noge. Moraće novajlija u dresu „stare dame” na bolovanje, pošto je preporuka ljekara da za 10 dana dođe ponovo na pregled, da se utvrdi kakvo je stanje povrede.

To znači da će Juventus morati bez Di Marije na gostovanje Sampdoriji sledećeg vikenda, a vrlo vjerovatno će igrati bez njega i meč sa Romom u 3. kolu.