Građanski aktivista Vladislav Dajković poručuje da je kod besplatne dodjele stanova funkcionerima bivšeg režima to što niko neće odgovarati za isto.

Kako on ističe najtragičnija stvar u ovoj priči je što niko od Milovih funkcionera neće odgovarati zbog nelegalno stečenih stanova kao i da im isti neće biti oduzeti.

„Pravda još nije stigla u Crnu Goru“, zaključio je Dajković na svom Tviter profilu.

Tagovi