Piše: Slaviša Čurović, glumac
Nešto mislim…
Ovi su u Crnoj Gori, prethodna trodecenijska vlast, podijelili stanova u vrijednosti 100 miliona evra.
Brat bratu, minumum…
Pa se tako nadoje patriotizmom u besplatnim kvadratima, da se mi koji smo za svoje krvavo radili, proglašavamo izdajnicima.
E to vam je njihov patriotizam.
Zato barjače i kukaju što su pali.
Jer ovo su samo obrisi krađe.
A zamislite genijalce, koji založe SVU CRNU GORU, za autoput.
Isti ovi što su dijelili stanove, nekima po dva, tri komada,čisto da se nadje.
Patriotski, nema šta.
Opljačkali, poharali kao hunska konjica u srednjem vijeku.
Huni bi nešto i ostavili makar, ove „patriote“ ni kamen na kamenu!
