Trener fudbalera Budućnosti, Ivan Brnović, bio je zadovoljan poslije remija svojih izabranika sa Kaisarom (1:1) u prvom prijateljskom meču na priprema u Antaliji.
„Imali smo šansi i u prvom i u drugom poluvremenu protiv protivnika koji igra takmičarski fudbal, zna šta hoće i koji je fizički izuzetno jak. Mislim da smo dominirali i u ovome dijelu priprema mogu da budem zadovoljan, jer smo odigrali interesantan i intenzivan meč“, rekao je šef stručnog štaba Ivan Brnović nakon utakmice za klupski sajt.
„Prvenstveno, izgledali smo fizički i egernetski dobro, igrači su u dobroj mjeri ispunili zadate zahtjeve, prije svega što se tiče izlaska visoko, pritiska na protivničku defanzivnu liniju, a iz takve odbrane smo kontrolisali meč, jer smo uzimali često loptu i bili smo dobri u posjedu“, poručio je Brnović, koji je poentirao…
„Nismo dali golove iz nekih šansi koje su bile opipljive, možda i bolje što se sada dešava, a svakako me raduje da su svi zdravi završili meč i da su svi dobili šansu izuzev Petra Grbića i Vladana Adžića koji imaju lakše povrede“.
Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit.
